epacking na targach Warsaw Pack 2022

epacking na targach Warsaw Pack 2022

Barbara Rodek
11.05.2022 2

W dniach 26-28 kwietnia prezentowaliśmy produkty epacking na VII Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack. Dowiedz się więcej na temat wydarzenia!

Warsaw Pack – międzynarodowe spotkanie przedsiębiorców i klientów

Warszawskie targi to jedna z najszybciej rozwijających się imprez branżowych w regionie Europy Środkowej, umożliwiająca prezentację swoich produktów i usług firmom wyspecjalizowanym w technice pakowania, produkcji opakowań i etykiet, etykietowaniu i druku, automatyce pakowania, e-commerce, logistyce i magazynowaniu. Goście targów mają okazję do zapoznania się z szerokim asortymentem opakowań spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, chemicznych czy transportowych, a także maszyn wytwarzających opakowania, maszyn pakujących i etykietujących.

Produkty epacking na targach Warsaw Pack

W gronie tym nie mogło zabraknąć polskiego producenta epacking: wśród ponad 170 wystawców z całej Polski i innych krajów regionu znalazła się i nasza firma. Uczestnictwo w targach Warsaw Pack otworzyło przed nami możliwość zaprezentowania naszych produktów kilkutysięcznej grupie gości imprezy oraz osobistego spotkania z potencjalnymi i obecnymi klientami epacking. Wymiana opinii, rozmowy na temat potrzeb i oczekiwań naszych odbiorców są dla nas cennym źródłem informacji i inspirują do dalszego udoskonalania oferty.

Goście targów Warsaw Pack mogli przyjrzeć się bliżej różnorodnym produktom epacking, w tym materiałom do owijania, papierowym wypełniaczom i akcesoriom do pakowania. Papier HoneyPack i makulaturowy wypełniacz FullPack zaprezentowaliśmy w komplecie z dedykowanymi dyspenserami; poza standardowymi modelami, udostępnianymi klientom na zasadzie użyczenia, na stoisku dostępny był nasz nowy dyspenser HoneyPack Box wykonany w całości z ekologicznego kartonu. Dużym zainteresowaniem cieszył się także dekoracyjny wypełniacz SkewPack – papierowe wiórki w kilku atrakcyjnych wersjach kolorystycznych niezawodnie przykuwają wzrok i zachęcają do wypróbowania ich we własnej działalności.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z targów WarsawPack:

Czytaj podobne

HoneyPack papier nacinany - KRÓL wśród alternatyw dla folii bąbelkowej!
Produkty 06.06.2024

HoneyPack papier nacinany - KRÓL wśród alternatyw dla folii bąbelkowej!

W tętniącym życiem świecie handlu elektronicznego i globalnego zapewnienie, że produkty dotrą do miejsca przeznaczenia w nieskazitelnym stanie, jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy wysyłasz delikatne wyroby szklane, elektronikę czy przedmioty codziennego użytku, odpowiednie opakowanie jest kluczem do zachowania integralności produktu i zadowolenia klienta. W tym artykule dowiesz się, dlaczego karbowany papier o strukturze plastra miodu jest lepszą alternatywą dla folii bąbelkowej.

Zespół epacking pozdrawia z targów Warsaw Pack 2024
Relacje z targów 28.05.2024

Zespół epacking pozdrawia z targów Warsaw Pack 2024

W kwietniu byliśmy obecni na Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack - to był już nasz trzeci raz! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń w branży opakowaniowej. Podczas tegorocznych targów zaprezentowaliśmy nasze najnowsze rozwiązania i kilka innowacji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją. Przeczytaj artykuł i odkryj, jakie trendy i technologie królują w 2024 roku.

Kompleksowy przewodnik po urządzeniach do produkcji wypełniaczy powietrznych
Porady 08.02.2024

Kompleksowy przewodnik po urządzeniach do produkcji wypełniaczy powietrznych

Urządzenia do produkcji wypełniaczy powietrznych to niezbędne narzędzia dla firm zajmujących się pakowaniem i wysyłką produktów. Wypełniacze powietrzne, takie jak poduszki powietrzne, są wykorzystywane do zabezpieczania przedmiotów w opakowaniach, zapewniając im ochronę przed uszkodzeniami podczas transportu. W tym przewodniku omówimy różne rodzaje urządzeń do produkcji wypełniaczy powietrznych, ich zastosowanie, dane techniczne oraz materiały używane do produkcji wypełniaczy powietrznych.

Newsletter

Nie przegap nowości z epacking

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z poradami i aktualnościami.

Copyright © 2023 epacking Inc. All rights reserved

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.