Ekologicznie
i nieszablonowo.
Tak działamy!

Czy fakt, że wszystkie nasze produkty są wykonane w
100% z papieru czyni z nas firmę ekologiczną?
Jasne, że nie! Działanie z poszanowaniem dla planety to
dla nas znacznie więcej.
Wartości

W trosce o planetę

W 100% eko

Wszystkie produkty z oferty epacking, zarówno wypełniacze, jak i sznurki czy taśmy, są w 100% wykonane z papieru.

W duchu innowacji

Jako producent wciąż szukamy rozwiązań dla problemów naszych klientów. Tak powstały m.in. dyspensery, które optymalizują proces pakowania.

Z recyklingu

Wykorzystujemy papier pochodzący z recyklingu, co oznacza, że szanujemy zasoby leśne i promujemy ograniczenie zużycia surowców.

Z legalnych źródeł

Bazujemy wyłącznie na surowcach pochodzących z legalnych źródeł i lasów odpowiedzialnie zarządzanych, czego poświadczeniem jest certyfikat FSC.

Dlaczego plastikowi
mówimy NIE?

To proste - bo zalewa nasz świat. A ponieważ rozkłada się od 100 do nawet 1000 lat,
jeśli nic z nim nie zrobimy, planeta utonie w odpadach.

W Europie tylko 30% plastiku trafia do recyklingu. Reszta – na wysypiska.

Wg prognoz do 2050 roku w morzach i oceanach będzie pływało więcej plastikowych odpadów niż ryb.

Praktycznie każda ryba jaką zjadamy zawiera w sobie mikrocząstki pochodzące z plastiku.

Reklamówka z tworzywa sztucznego potrzebuje średnio 400 lat na całkowitą biodegradację.

Co zyskujesz?

Mała zmiana - duży efekt

Zmiana sposobu pakowania to nie drobnostka. To korzyści dla planety i Twojej firmy!

0%
Plastiku
100%
Biodegradowalny produkt
4x
Oszczędność na opłacie produktowej

Czas

Pakowanie produktu w papier jest szybsze i łatwiejsze niż zastosowanie folii i taśmy. Dzięki zastosowaniu dyspensera masz zapewnione idealne dozowanie papieru i nie potrzebujesz nożyczek.

Pieniądze

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Środowiska opłata produktowa dla opakowań papierowych jest znacznie niższa niż dla tych z tworzyw sztucznych. W 2020 roku kwoty te wynosiły odpowiednio: 0,70 zł i 2,70 zł. To robi różnicę

Miejsce na hali

Papier w arkuszach lub rolkach – w przeciwieństwie do folii bąbelkowej czy plastikowych poduszek powietrznych – zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu od razu możesz zamówić większe ilości.

Czyste stanowisko pracy

Dzięki produktom epacking zwiększysz ergonomię stanowisk pracy. Dyspensery przyspieszą pakowanie i pomogą zapomnieć o nożyczkach. QuickPack z kolei pozwoli Twoim pracownikom pakować bez użycia taśmy.

Pozytywny wizerunek

Nasze wypełniacze i produkty do pakowania są w 100% papierowe i biodegradowalne, dobrze zabezpieczają przesyłkę, a do tego wyglądają bardzo efektownie. Twoi klienci na pewno to docenią!

Zadowolenie klientów

Uszkodzony produkt, zamoczona paczka, wreszcie opakowanie, które przed wyrzuceniem trzeba rozbierać na czynniki pierwsze – te rzeczy denerwują Twoich klientów. Decydując się na produkty epacking, rozwiążesz ich problemy.

<p>Zgodnie <strong>z trendami</strong></p>
Zespół

Zgodnie z trendami

Jesteśmy polskim producentem ekologicznych systemów zabezpieczania towarów do wysyłki. Tworzymy rozwiązania, które wychodzą naprzeciw dynamicznemu rozwojowi ecommerce:
pomagają szybciej pakować i budują wizerunek firmy dbającej o środowisko naturalne.
Poznaj ekipę, która odpowiada za tę rewolucję i pomoże Ci wdrożyć zmiany!

Michał Szłapa

Michał Szłapa

Michał to nasz CEO, ale... nie taki zwykły :) Lider inspirujący swój zespół do ciągłego rozwoju z niezaprzeczalnym talentem do zarządzania? Dokładnie tak! Michał inicjuje pomysły i dba o każdy detal na etapie ich wdrażania. To dzięki niemu idea produkcji ekologicznych opakowań przerodziła się w biznes prowadzony z pasją.

Barbara Rodek

Barbara Rodek

Basia to w ekipie epacking prawdziwy człowiek-orkiestra. Nie tylko koordynuje pracę działu sprzedaży, ale pełni też ważną rolę w rozwoju całej firmy. Nic w epacking nie dzieje się bez jej wiedzy... i błogosławieństwa :) Znak rozpoznawczy? Słuchawki w uszach lub telefon w ręce - jak na najlepszego Sales Managera przystało.

Joanna Szczerba

Joanna Szczerba

Asia to człowiek od odpowiedzi na trudne pytania. Zna najdrobniejsze detale każdego produktu z oferty i z przyjemnością doradza klientom najlepsze rozwiązania. Kolory, rozmiary, gramatury, wolumeny? No problem - w końcu Asia to nasza epackingowa encyklopedia.

Izabela Kilon

Izabela Kilon

Iza koordynuje procesy logistyczne, zajmuje się współpracą z dostawcami oraz firmami kurierskimi. Dzięki niej w naszym magazynie zawsze jest dokładnie tyle towarów, ile potrzeba! Iza odpowiada też za wdrażanie nowych produktów - czekacie na epackingowe nowości?

Marcin Golik

Marcin Golik

Marcin to konstruktor z krwi i kości - dzięki niemu pomysły na nowe urządzenia przybierają fizyczną postać. Koordynuje on projekty od ich startu aż do etapu testowania. Czuwa nad całym procesem produkcyjnym, dbając jednocześnie o jakość każdego detalu.

Newsletter

Nie przegap nowości z epacking

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowymi produktami wprowadzanymi do naszej oferty

Zapisując się do naszego newslettera zgadzasz się z naszą Polityką prywatności
Copyright © 2022 epacking Inc. All rights reserved

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.