Dyspensery – te urządzenia odmienią pakowanie w Twojej firmie i przyniosą Ci same korzyści

Dyspensery – te urządzenia odmienią pakowanie w Twojej firmie i przyniosą Ci same korzyści

Barbara Rodek
16.02.2022 2

Papierowe materiały pakowe zdobywają coraz większą popularność. Użytkownicy cenią je m.in. za funkcjonalność, walory proekologiczne, estetykę i możliwość wielokrotnego wykorzystania. Do ich zalet zalicza się także proste, wygodne pakowanie – jeszcze łatwiejsze, gdy posługujemy się w tym celu dedykowanymi dyspenserami. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać!

Dyspenser do wypełniacza i papieru dekoracyjnego – dlaczego warto?

Dyspensery do papieru, czyli urządzenia ułatwiające dozowanie materiału i pakowanie produktów, znakomicie sprawdzają się w magazynach i stanowiskach usługowych w placówkach handlowych – kwiaciarniach, perfumeriach, sklepach z upominkami. Podajnik stabilizuje rolkę papieru, co ułatwia odmierzanie potrzebnej ilości materiału: przykładowo, pracując z HoneyPack najpierw owijasz pakowany przedmiot, a dopiero potem odcinasz papier od rolki. W ten sposób zużywasz 100% materiału, zaś sama czynność pakowania przebiega sprawnie i szybko. Korzystanie z dyspenserów ułatwia ponadto zachowanie porządku, a dzięki kompaktowym wymiarom urządzeń pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni roboczej w miejscu pracy.

Dyspenser do papieru dekoracyjnego HoneyPack

Praktyczny, skutecznie zabezpieczający produkty, przyjemny dla oka HoneyPack to znakomita alternatywa dla wszechobecnej folii bąbelkowej. Aby wykorzystać w pełni jego właściwości amortyzacyjne, przed zastosowaniem należy go nasztorcować. Dyspenser sprawdza się w tym celu perfekcyjnie – papier odwijany z rolki jest optymalnie napięty, a Ty masz wolne ręce i możesz swobodnie zająć się pakowaniem.

Dyspenser DRM do wypełniacza makulaturowego

Ergonomiczny dyspenser DRM do wypełniacza FullPack zapewni Ci jeszcze większą oszczędność czasu i miejsca – w zależności od warunków w pomieszczeniu, gdzie odbywa się praca, można montować go na ścianie lub na dedykowanym stelażu, a także regulować jego wysokość i kąt nachylenia. Aby wyjąć potrzebną ilość wypełniacza, wystarczy jeden ruch ręki; dzięki ząbkowanej krawędzi dyspensera oderwanie papieru nie sprawia żadnego problemu.

Dyspensery epacking – ergonomicznie i ekonomicznie

Jeśli opisane wyżej zalety dyspenserów do papieru pakowego jeszcze nie przekonały Cię w 100%, na pewno dokona tego informacja o kosztach ich pozyskania – w epacking otrzymasz je za symboliczną złotówkę! Dyspensery udostępniamy na zasadzie umowy-użyczenia; oferta przeznaczona jest dla klientów regularnie zamawiających nasze papierowe materiały pakowe. Jesteśmy pewni, że i  Ty dołączysz do grona naszych odbiorców: zarówno same materiały, jak i dyspensery wniosą do Twojej działalności zupełnie nową jakość pracy.

Czytaj podobne

Kompleksowy przewodnik po urządzeniach do produkcji wypełniaczy powietrznych
Porady 08.02.2024

Kompleksowy przewodnik po urządzeniach do produkcji wypełniaczy powietrznych

Urządzenia do produkcji wypełniaczy powietrznych to niezbędne narzędzia dla firm zajmujących się pakowaniem i wysyłką produktów. Wypełniacze powietrzne, takie jak poduszki powietrzne, są wykorzystywane do zabezpieczania przedmiotów w opakowaniach, zapewniając im ochronę przed uszkodzeniami podczas transportu. W tym przewodniku omówimy różne rodzaje urządzeń do produkcji wypełniaczy powietrznych, ich zastosowanie, dane techniczne oraz materiały używane do produkcji wypełniaczy powietrznych.

Papierowe poduszki powietrzne: ekologiczna alternatywa dla bezpiecznego pakowania
Produkty 26.01.2024

Papierowe poduszki powietrzne: ekologiczna alternatywa dla bezpiecznego pakowania

Papierowe poduszki powietrzne to innowacyjne rozwiązanie, które zyskuje coraz większą popularność. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, takim jak wytrzymałość, elastyczność i przyjazność dla środowiska, stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych plastikowych materiałów opakowaniowych, takich jak folia bąbelkowa czy styropian. Dowiedz się więcej, o tym, czym są papierowe poduszki powietrzne, jakie są ich zastosowania oraz jak wpływają na środowisko naturalne!

Kompletacja zamówienia jako sztuka przygotowania przesyłki. 4 sposoby na szybkie i tanie pakowanie zamówień
Porady 09.08.2023

Kompletacja zamówienia jako sztuka przygotowania przesyłki. 4 sposoby na szybkie i tanie pakowanie zamówień

Dowiedz się, czym jest kompletacja zamówień i jakie są jej rodzaje, oraz sprawdź, co możesz zrobić, aby usprawnić ten proces. Znajdź dyspensery i nacinarki do kartonów dla swojej firmy i poznaj zalety papieru HoneyPack. Podpowiadamy też, jakich błędów w pakowaniu zamówień warto unikać.

Newsletter

Nie przegap nowości z epacking

Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z poradami i aktualnościami.

Copyright © 2023 epacking Inc. All rights reserved

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.