Dyspensery – te urządzenia odmienią pakowanie w Twojej firmie i przyniosą Ci same korzyści

Dyspensery – te urządzenia odmienią pakowanie w Twojej firmie i przyniosą Ci same korzyści

16.02.2022 2

Papierowe materiały pakowe zdobywają coraz większą popularność. Użytkownicy cenią je m.in. za funkcjonalność, walory proekologiczne, estetykę i możliwość wielokrotnego wykorzystania. Do ich zalet zalicza się także proste, wygodne pakowanie – jeszcze łatwiejsze, gdy posługujemy się w tym celu dedykowanymi dyspenserami. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać!

Dyspenser do wypełniacza i papieru dekoracyjnego – dlaczego warto?

Dyspensery do papieru, czyli urządzenia ułatwiające dozowanie materiału i pakowanie produktów, znakomicie sprawdzają się w magazynach i stanowiskach usługowych w placówkach handlowych – kwiaciarniach, perfumeriach, sklepach z upominkami. Podajnik stabilizuje rolkę papieru, co ułatwia odmierzanie potrzebnej ilości materiału: przykładowo, pracując z HoneyPack najpierw owijasz pakowany przedmiot, a dopiero potem odcinasz papier od rolki. W ten sposób zużywasz 100% materiału, zaś sama czynność pakowania przebiega sprawnie i szybko. Korzystanie z dyspenserów ułatwia ponadto zachowanie porządku, a dzięki kompaktowym wymiarom urządzeń pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni roboczej w miejscu pracy.

Dyspenser do papieru dekoracyjnego HoneyPack

Praktyczny, skutecznie zabezpieczający produkty, przyjemny dla oka HoneyPack to znakomita alternatywa dla wszechobecnej folii bąbelkowej. Aby wykorzystać w pełni jego właściwości amortyzacyjne, przed zastosowaniem należy go nasztorcować. Dyspenser sprawdza się w tym celu perfekcyjnie – papier odwijany z rolki jest optymalnie napięty, a Ty masz wolne ręce i możesz swobodnie zająć się pakowaniem.

Dyspenser DRM do wypełniacza makulaturowego

Ergonomiczny dyspenser DRM do wypełniacza FullPack zapewni Ci jeszcze większą oszczędność czasu i miejsca – w zależności od warunków w pomieszczeniu, gdzie odbywa się praca, można montować go na ścianie lub na dedykowanym stelażu, a także regulować jego wysokość i kąt nachylenia. Aby wyjąć potrzebną ilość wypełniacza, wystarczy jeden ruch ręki; dzięki ząbkowanej krawędzi dyspensera oderwanie papieru nie sprawia żadnego problemu.

Dyspensery epacking – ergonomicznie i ekonomicznie

Jeśli opisane wyżej zalety dyspenserów do papieru pakowego jeszcze nie przekonały Cię w 100%, na pewno dokona tego informacja o kosztach ich pozyskania – w epacking otrzymasz je za symboliczną złotówkę! Dyspensery udostępniamy na zasadzie umowy-użyczenia; oferta przeznaczona jest dla klientów regularnie zamawiających nasze papierowe materiały pakowe. Jesteśmy pewni, że i  Ty dołączysz do grona naszych odbiorców: zarówno same materiały, jak i dyspensery wniosą do Twojej działalności zupełnie nową jakość pracy.

Czytaj podobne

Targi Warsaw Pack 2023 - nasza relacja z wydarzenia
Newsy 28.04.2023

Targi Warsaw Pack 2023 - nasza relacja z wydarzenia

W dniach 18–20 kwietnia zagościliśmy na tegorocznych targach Warsaw Pack – VIII Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Opakowań, gdzie prezentowaliśmy najnowsze produkty i innowacyjne rozwiązania w naszej branży. Zobacz, jak wyglądało nasze stanowisko!

Jak zapakować produkt na święta, by sprzedawać więcej?
Porady 07.11.2022

Jak zapakować produkt na święta, by sprzedawać więcej?

Coraz bliżej święta… Chociaż za oknem jeszcze jesienna aura, to już za chwilę w telewizji zaczną lecieć świąteczne reklamy, a ludzie będą rozglądać się za prezentami pod choinkę.

Dlaczego warto stosować ekologiczne wypełniacze do paczek?
Porady 03.11.2022

Dlaczego warto stosować ekologiczne wypełniacze do paczek?

Sprzedaż towarów przez Internet ma wiele zalet, niestety wysyłka zwłaszcza delikatnych produktów zawsze wiąże się z ryzykiem uszkodzenia. Wypełnienie paczki to bardzo ważna kwestia, która ma wpływ na to, w jakim stanie nasze produkty dotrą do klienta i jakie będą jego wrażenia na temat marki.

Newsletter

Nie przegap nowości z epacking

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowymi produktami wprowadzanymi do naszej oferty

Zapisując się do naszego newslettera zgadzasz się z naszą Polityką prywatności
Copyright © 2022 epacking Inc. All rights reserved

Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.