Papierowe materiały pakowe zdobywają coraz większą popularność. Użytkownicy cenią je m.in. za funkcjonalność, walory proekologiczne, estetykę i możliwość wielokrotnego wykorzystania. Do ich zalet zalicza się także proste, wygodne pakowanie – jeszcze łatwiejsze, gdy posługujemy się w tym celu dedykowanymi dyspenserami. Sprawdź, dlaczego warto z nich korzystać!
Dyspensery do papieru, czyli urządzenia ułatwiające dozowanie materiału i pakowanie produktów, znakomicie sprawdzają się w magazynach i stanowiskach usługowych w placówkach handlowych – kwiaciarniach, perfumeriach, sklepach z upominkami. Podajnik stabilizuje rolkę papieru, co ułatwia odmierzanie potrzebnej ilości materiału: przykładowo, pracując z HoneyPack najpierw owijasz pakowany przedmiot, a dopiero potem odcinasz papier od rolki. W ten sposób zużywasz 100% materiału, zaś sama czynność pakowania przebiega sprawnie i szybko. Korzystanie z dyspenserów ułatwia ponadto zachowanie porządku, a dzięki kompaktowym wymiarom urządzeń pozwala zaoszczędzić sporo powierzchni roboczej w miejscu pracy.
Praktyczny, skutecznie zabezpieczający produkty, przyjemny dla oka HoneyPack to znakomita alternatywa dla wszechobecnej folii bąbelkowej. Aby wykorzystać w pełni jego właściwości amortyzacyjne, przed zastosowaniem należy go nasztorcować. Dyspenser sprawdza się w tym celu perfekcyjnie – papier odwijany z rolki jest optymalnie napięty, a Ty masz wolne ręce i możesz swobodnie zająć się pakowaniem.
Ergonomiczny dyspenser DRM do wypełniacza FullPack zapewni Ci jeszcze większą oszczędność czasu i miejsca – w zależności od warunków w pomieszczeniu, gdzie odbywa się praca, można montować go na ścianie lub na dedykowanym stelażu, a także regulować jego wysokość i kąt nachylenia. Aby wyjąć potrzebną ilość wypełniacza, wystarczy jeden ruch ręki; dzięki ząbkowanej krawędzi dyspensera oderwanie papieru nie sprawia żadnego problemu.
Jeśli opisane wyżej zalety dyspenserów do papieru pakowego jeszcze nie przekonały Cię w 100%, na pewno dokona tego informacja o kosztach ich pozyskania – w epacking otrzymasz je za symboliczną złotówkę! Dyspensery udostępniamy na zasadzie umowy-użyczenia; oferta przeznaczona jest dla klientów regularnie zamawiających nasze papierowe materiały pakowe. Jesteśmy pewni, że i Ty dołączysz do grona naszych odbiorców: zarówno same materiały, jak i dyspensery wniosą do Twojej działalności zupełnie nową jakość pracy.
W dzisiejszym, pro-zielonym świecie, firmy coraz częściej sięgają po ekologiczne opakowania. Ale co dokładnie oznacza, że opakowanie jest ekologiczne i jak je zrobić? Przyjrzyjmy się tej koncepcji i najlepszym praktykom tworzenia zrównoważonych, przyjaznych dla środowiska opakowań.
Hej, eko-pasjonaci i zielone firmy! W świecie, w którym zrównoważony rozwój jest czymś więcej niż tylko modnym hasłem, kluczowe jest dokonywanie ekologicznych wyborów, zwłaszcza jeśli chodzi o opakowania. Niezależnie od tego, czy wysyłasz produkty, czy pakujesz prezenty, używanie ekologicznych materiałów do pakowania to mały krok, który robi dużą różnicę. W tym artykule przedstawimy 5 najlepszych (naszym zdaniem) ekologicznych materiałów do pakowania. Musimy jednak zacząć od tego, DLACZEGO wykorzystanie ekologicznych opakowań MUSI wzrosnąć.
W tętniącym życiem świecie handlu elektronicznego i globalnego zapewnienie, że produkty dotrą do miejsca przeznaczenia w nieskazitelnym stanie, jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy wysyłasz delikatne wyroby szklane, elektronikę czy przedmioty codziennego użytku, odpowiednie opakowanie jest kluczem do zachowania integralności produktu i zadowolenia klienta. W tym artykule dowiesz się, dlaczego karbowany papier o strukturze plastra miodu jest lepszą alternatywą dla folii bąbelkowej.
Zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco z poradami i aktualnościami.
Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.